Osiedle

Rozpoczęliśmy III etap budowy, do każdego mieszkania przynależy garaż. Gronowe Zacisze to najnowsza inwestycja, która znajduje się w jednej z najpopularniejszych dzielnic Leszna. Miejsce tętniące życiem, a do tego spokojna okolica. Czy można stworzyć lepsze połączenie?

 

Znajdująca się w Gronowie inwestycja zapewnia dogodny i szybki dostęp do licznych punktów handlowych, usługowych, placówek edukacyjnych, obiektów sportowych i wielu innych atrakcji, a także środku transportu publicznego -  autobusu miejskiego.

Zmotoryzowani mieszkańcy osiedla docenią bliskość drogi Poznań – Wrocław.

Mocno rozbudowana, nowoczesna infrastruktura osiedla Gronowo to kolejna zaleta tej wyjątkowej lokalizacji Gronowego Zacisza.

 

Proces rozbudowy przez jaki przeszło w ostatnich latach Gronowo, nadał tej dzielnicy zupełnie nowego charakteru. Obecnie w Gronowie działają liczne punkty handlowe i usługowe, poczta, apteki, sklepy spożywcze (m.in. sklep Biedronka). W pobliżu nie brakuje również obiektów takich jak kościół .

 

Otoczenie osiedla Gronowo to nie tylko idealna na spacery zielona przestrzeń w dużym mieście, ale i miejsce cenione przez zwolenników jazdy na rowerze oraz biegów. Jest to miejsce, gdzie bez przeszkód można wybrać się na spacer ze swoim czworonożnym przyjacielem.

 

 Zwolennicy aktywnego stylu życia mają do swej dyspozycji wiele atrakcji. Warto zwrócić uwagę również na cyklicznie organizowane imprezy sportowe, w których uczestniczyć mogą zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli.

 

Rodziny z dziećmi z całą pewnością docenią bliskość przedszkoli i w szczególności renomowanej  publicznej szkoły o wysokim poziomie nauczania.